V Praze vznikají dvě nové ScioŠkoly. Zveme zájemce na besedu a Den otevřených dveří

V Praze se s největší pravděpodobností otevřou dvě nové ScioŠkoly, a to na Praze 4 a 6. Ve čtvrtek 15. 6. 2017 se koná beseda, kde se představí jejich nové vedení. Jsou zváni jak rodiče, tak zájemci z řad širší veřejnosti, které zajímá koncepce školy. V souvislosti s otevřením nových škol se koná také Den otevřených dveří.

 

Od 1. 9. 2017 bychom rádi otevřeli ScioŠkoly na Praze 6 a Praze 4. V současné době probíhají zápisy, kam dobíráme děti do některých ročníků a podnikáme také další kroky v souvislosti s otevřením škol. Jedním z takových kroků je i beseda, kde se rodiče mohou nejen seznámit s vedením, ale také se dozvědět podrobnosti o konkrétních školách.

 

Beseda se koná 15. 6. 2017 od 18 hodin na adrese Svatoslavova 4. Kvůli omezenému počtu míst je vhodné se na besedu registrovat zde: http://bit.ly/besedapraha

 

Zájemci, kteří zvažují o ScioŠkole pro své děti se také mohou přijít podívat na Den otevřených dveří na ScioŠkole a Praze 9. Den otevřených dveří se koná 13. 6. 2017 od 14:30 na adrese Pod Táborem 300/7, Praha 9. Bude možnost podívat se do odpolední výuky, zažít prohlídku školy organizovanou dětmi a zeptat se na vše, co rodiče zajímá. Odpovídat budou zástupci Scio, děti i průvodci. Přijít mohou rodiče samozřejmě i s dětmi. Na Den otevřených dveří je nutné se přihlásit prostřednictvím formuláře http://bit.ly/DOD07. Počet míst je omezený.

 

Škola na Praze 4 se plánuje otevřít na adrese Svatoslavova 4. Přihlášku do školy najdete na adrese: http://bit.ly/prihlaskapraha4.

 

Školu na Praze 6 otevřeme na adrese Na Santince 5, hlásit děti sem je možné na adrese: http://bit.ly/prihlaskapraha6.

 

 

Kontakt:

Lucie Macášková Hejbalová

projekt ScioŠkol

e-mail.: lmacaskova@scio.cz

tel.: 725 567 708