Online příprava

Systematická příprava na přijímačky i interaktivní doučovací nástroj dostupný kdykoli a kdekoli. Jen s připojením k internetu.


Online příprava na poslední chvíli

Chcete skočit do přípravy, ale bojíte se, že je to na poslední chvíli? Zkuste náš výhodný balíček, ve kterém najdete pro přípravu vše podstatné!

Balíček obsahuje:

  • Učí mě to matematika + český jazyk – formou interaktivních tematicky rozdělených kurzů si zopakujete (nebo osvojíte) učivo potřebné k přijímacím zkouškám.
  • Testuje mě to matematika + český jazyk – 10 testů (5 z českého jazyka a 5 testů z matematiky), které vychází z reálných přijímačkových testů, ověří vaše znalosti a vypočítají váš výsledek i porovnání s ostatními účastníky zkoušek. 

Oba moduly vám zůstanou přístupné až do přijímacích zkoušek.

 

 

Testuje mě to

  • Obsahuje 10 testů (5+5) z českého jazyka a matematiky s typy úloh jako u státních přijímacích zkoušek (CERMAT)

  • vyplňování z pohodlí domova nebo kdekoli je připojení k internetu

  • při výběru konkrétní školy nebo skupiny škol, možnost srovnání jen s řešiteli preferujícími stejnou školu

  • NOVINKA - jeden test z češtiny a jeden test z matematiky s multimediálním rozborem řešení – kde se děti naučí, jak měly jednotlivé úlohy řešit.

Ukázka z Testuje mě to

 

Učí mě to

  • obsahuje 100 lekcí učiva pro 5. třídu a více jak 130 lekcí učiva pro 9. třídu z českého jazyka a matematiky

  • nabízí krátké testy za každou lekcí pro přezkoušení látky

  • umožňuje osvojit si strategie řešení typů úloh používaných při státních přijímacích zkouškách (CERMAT)

Ukázka z Učí mě to

 

Učí mě to - E-learning Čj - 5. tř. / roční předplatné Učí mě to - E-learning Čj - 5. tř. / roční předplatné Učí mě to - E-learning Čj - 5. tř. / měsíční předplatné Učí mě to - E-learning Čj - 5. tř. / měsíční předplatné Učí mě to - E-learning Ma - 5. tř. / roční předplatné Učí mě to - E-learning Ma - 5. tř. / roční předplatné Učí mě to - E-learning Ma - 9. tř. / měsíční předplatné Učí mě to - E-learning Ma - 9. tř. / měsíční předplatné Učí mě to - E-learning Ma - 5. tř. / měsíční předplatné Učí mě to - E-learning Ma - 5. tř. / měsíční předplatné Učí mě to - E-learning Ma - 9. tř. / roční předplatné Učí mě to - E-learning Ma - 9. tř. / roční předplatné Učí mě to - E-learning Čj - 9. tř. / měsíční předplatné Učí mě to - E-learning Čj - 9. tř. / měsíční předplatné Učí mě to - E-learning Čj - 9. tř. / roční předplatné Učí mě to - E-learning Čj - 9. tř. / roční předplatné Testuje mě to - 5. třída Testuje mě to - 5. třída Testuje mě to - 9. třída Testuje mě to - 9. třída Testuje mě to - 7. třída Testuje mě to - 7. třída produkty