On-line příprava

On-line kurzy UČÍ MĚ TO jsou nejen systematickou přípravou na přijímačky, ale také skvělým doučovacím nástrojem. On-line testy v prostředí TESTUJE MĚ TO jsou pak ideální přípravou k testování znalostí a schopností úspěšně procházet a plnit samotný přijímačkový test. 

on-line kurzy

Jsou určené převážně těm, kteří chtějí mít veškeré potřebné učivo na jednom místě. Pro děti a jejich rodiče, kteří díky on-line prostředí, chtějí vidět okamžitě výsledek, a kteří preferují rychlou zpětnou vazbu. To vše vám nabízí on-line kurzy Učí mě to, které:

  • obsahují 100 lekcí učiva pro 5. třídu a více jak 130 lekcí učiva pro 9. třídu z českého jazyka a matematiky

  • nabízí krátké testy za každou lekcí pro přezkoušení látky

  • umožňují osvojit si strategie řešení typů úloh používaných při státních přijímacích zkouškách (CERMAT)

Ukázka z Učí mě to.

on-line testy

Online testy jsou tím pravým typem přípravy pro ty, kteří preferují přípravu z pohodlí domova a chtějí si otestovat své znalosti z českého jazyka a matematiky v online prostředí. Pro žáky, pro které je důležité dostat rychlou zpětnou vazbu a srovnání s ostatními řešiteli.

  • Obsahují 10 testů (5+5) z českého jazyka a matematiky s typy úloh používaných při státních přijímacích zkouškách (CERMAT)

  • vyplňování z pohodlí domova nebo kdekoli je připojení k internetu

  • při výběru konkrétní školy nebo více škol, možnost srovnání jen s řešiteli preferující stejnou školu

Ukázka z Testuje mě to.


 

Učí mě to - E-learning Čj - 5. tř. / roční předplatné Učí mě to - E-learning Čj - 5. tř. / roční předplatné Učí mě to - E-learning Čj - 5. tř. / měsíční předplatné Učí mě to - E-learning Čj - 5. tř. / měsíční předplatné Učí mě to - E-learning Ma - 5. tř. / roční předplatné Učí mě to - E-learning Ma - 5. tř. / roční předplatné Učí mě to - E-learning Ma - 9. tř. / měsíční předplatné Učí mě to - E-learning Ma - 9. tř. / měsíční předplatné Učí mě to - E-learning Ma - 5. tř. / měsíční předplatné Učí mě to - E-learning Ma - 5. tř. / měsíční předplatné Učí mě to - E-learning Ma - 9. tř. / roční předplatné Učí mě to - E-learning Ma - 9. tř. / roční předplatné Učí mě to - E-learning Čj - 9. tř. / měsíční předplatné Učí mě to - E-learning Čj - 9. tř. / měsíční předplatné Učí mě to - E-learning Čj - 9. tř. / roční předplatné Učí mě to - E-learning Čj - 9. tř. / roční předplatné Učí mě to - E-learning Čj + Ma - 5. tř. / roční předplatné Učí mě to - E-learning Čj + Ma - 5. tř. / roční předplatné Učí mě to - E-learning Čj + Ma - 9. tř. / roční předplatné Učí mě to - E-learning Čj + Ma - 9. tř. / roční předplatné Testuje mě to - 5. třída Testuje mě to - 5. třída Testuje mě to - 9. třída Testuje mě to - 9. třída Balíček On-line příprava komplet 5.tř. MA + ČJ Balíček On-line příprava komplet 5.tř. MA + ČJ Balíček On-line příprava komplet 9.tř. MA + ČJ Balíček On-line příprava komplet 9.tř. MA + ČJ Testuje mě to - 7. třída Testuje mě to - 7. třída Příprava na poslední chvíli 5. ročník Příprava na poslední chvíli 5. ročník Příprava na poslední chvíli 9. ročník Příprava na poslední chvíli 9. ročník produkty