Přijímačky nanečisto

Chcete vědět, jak by dopadly přijímací zkoušky?

Zajímá vás, jak je na tom váš budoucí středoškolák v porovnání s ostatními?

Chcete mít jistotu, že i během mimořádné covidové situace dostanete porovnání s ostatními a trénink na přijímačky?


Nejobjektivnější srovnání, které můžete v ČR dostat

U nás dostanete srovnání nejen s ostatními žáky z vašeho města, ale z celé České republiky. Přijímaček nanečisto se každoročně účastní přes 6 000 žáků, mnohonásobě více oproti všem konkurentům. Výsledek našich zkoušek nanečisto je proto ten nejobjektivnější, jaký k přijímacím zkouškám v ČR můžete dostat.

Testy dělat umíme

Kvalita, tradice, profesionalita – na trhu působíme už přes 25 let. Scio a testy jsou téměř synonyma. Každý rok zvládáme otestovat prezenčně nebo online desítky tisíc žáků a studentů.

Stejné podmínky pro všechny

Konání Přijímaček nanečisto probíhá ve všech místech, školách i třídách identicky. Zajišťujeme stejné podmínky pro všechny. I v případě online varianty díky videoprůvodci garantujeme stejný průběh testu.


Termíny Přijímaček nanečisto 

5. prosince 2020
23. ledna 2021
13. února 2021 (online)
20. března 2021

AKTUÁLNÍ SITUACE: Počítáme s menšími skupinami žáků ve třídách a dodržováním všech hygienických opatření k omezení rizika nákazy při Přijímačkách nanečisto.  

Na veškeré změny během školního roku jsme připraveni.

Garantujeme vám náhradu v případě koronavirového omezení. Připravili jsme scénáře pro případ lokálního uzavření škol, omezení velikosti skupin i celkového zastavení provozu škol. O přípravu na zkoušky nepřijdete, uděláme maximum pro to, abyste byli spokojeni. V případě plošného uzavření škol proběhnou Přijímačky nanečisto online a nabízíme i další online nástroje přípravy pro vaše děti.

 

Přihlásit


Struktura testu státních přijímacích zkoušek

Testy pečlivě připravujeme podle struktury CERMATU, co nejpodobněji státním přijímačkám.

Stejně jako CERMAT vyhodnocujeme i otevřené odpovědi, hodnotíme postup a přidáváme do testu matematiky i otázky z geometrie. Na vyhodnocení otevřených úloh spolupracujeme se skupinou proškolených hodnotitelů.

Ostrá zkouška nanečisto

Vyberte si místo konání z 23 měst a tarif, ve kterém si budete přát zkoušku vykonat. Před termínem vám zašleme veškeré instrukce. Po reálné simulaci přijímacích zkoušky z českého jazyka a matematiky obdržíte detailní vyhodnocení odpovědí včetně srovnání všech účastníků daného termínu v přehledné brožuře.

 

Přihlásit


 

Videorozbor řešení zkoušek

Pro ty, kteří si nebudou jisti postupem řešení jednotlivých úloh z Přijímaček nanečisto, máme videorozbor. Ten si můžete pořídit i po konání zkoušky v osobním profilu.

 Více o videorozborech


 

Přihlásit

produkty