MOJE+ Test silných stránek

Je vaše dítě OBJEVITEL, TVOŘIVEC, PARŤÁK, NADŠENEC nebo KAPITÁN? A co to znamená? Jak může svých silných stránek využít — ve škole i v životě?

Zjistěte superschopnosti vašeho dítěte ZDARMA!

www.testmojeplus.cz

O testu silných stránek MOJE+

Cílem prvního českého testu silných stránek je identifikovat tzv. superschopnosti dítěte a podpořit skutečnost, že každé dítě je nadané. Stačí poznat jeho přednosti, zvolit, právě na základě silných stránek, vhodné zaměření (povolání, koníčky, životní styl) a netrápit se tím, že v něčem naopak nevyniká. Pak může z každého dítěte vyrůst šťastný, přiměřeně sebevědomý a spokojený člověk

Výsledky testu poskytují bezpečné a pozitivní informace vhodné k dalšímu rozvoji a směřování dítěte, dávají rodičům a dítěti podklady k tvorbě a upevnění identity dítěte a získání sebedůvěry. Součástí rozšířených výstupu je také návrh vhodných povolání, ve kterých by dítě optimálně uplatnilo své silné stránky.

 

 

Co je cílem testu MOJE+

  • Ukázat dětem, že mají určité vlastnosti a schopnosti, které je činí jedinečnými, pomáhají jim k úspěchu a jejich využívání jim přináší pocit radosti a energii.
  • Zvednout dětem objektivní sebevědomí a ukázat jim způsob, jak se na svou osobnost dívat oceňujícím způsobem.
  • Naučit děti o sobě přemýšlet, ukázat jim cestu k sebepoznání a osobnímu rozvoji. 

 

Základní test zdarma – popis změřených superschopností + stránka pro rodiče, jak přistupovat k dítěti a jeho silným stránkám. Vše přístupné na adrese www.testmojeplus.cz.


ScioCAMP Jak využít své silné stránky

Sebepoznávací kurz pro děti ve věku 9 - 12 let. Více informací najdete na http://www.sciocamp.cz .

Test silných stránek pro dospělé

Máte zájem o test silných stránek pro dospělé? Můžete jej zcela zdarma absolvovat na www.prednostprednostem.cz


 

Zpět na přehled produktů.

 

 

produkty