Přehled ScioŠkol


Aktuálně máme 10 základních škol a 1 střední školu. Nejstarší ScioŠkola funguje již pátým rokem. Další lokality zvažujeme v příštích letech. Přihlásit se do ScioŠkol můžete i v průběhu školního roku. Přestup dítěte je velmi jednoduchý. Veškeré formality si školy vyřeší mezi sebou. Důležité je vaše rozhodnutí, pak už nás jen stačí kontaktovat.

 

 

 

Stávající školy

 


Plánované školy

Září 2019: Otevřeli jsme ScioŠkolu ve Zlíně v prostorách ZŠ Mostní 2397. 

Září 2020: Další školy plánujeme podle našich možností a zájmu rodičů. Konkrétní místa v současné chvíli nevíme. Priority jsou: Plzeň, České Budějovice, případně jiné krajské město nebo město s dostatečnou poptávkou ve středních Čechách. Pokud byste v uvedených lokalitách věděli o vhodných prostorách, prosím kotaktujte nás.  

Bližší informace k potenciálním místům najdete níže. 

 


Podstatné pro rozhodování, kde školy vzniknou, jsou pro nás souhlas města, souhlas MŠMT, dostatečný zájem rodičů a vhodná budova. Budeme rádi za pomoc aktivních rodičů, kteří o ScioŠkolu stojí. V první řadě upřednostňujeme školní budovy (často stačí najít fungující školu, která není naplněna a pronajme nám část svých prostor). Všem, kteří nám se vznikem ScioŠkol pomáhají, moc děkujeme! 

Pokud nám chcete také pomoci, kontaktujte nás na scioskoly@scio.cz