Přehled ScioŠkol

Otevíráme základní ScioŠkolu v Českých Budějovicích! Pro nadcházející školní rok 2020/21 aktuálně přijímáme děti do 1. až 6. třídy. Více informací najdete zde.

Aktuálně máme 11 základních škol a 1 střední školu. Nejstarší ScioŠkola funguje již pátým rokem. Další lokality zvažujeme v příštích letech. Přihlásit se do ScioŠkol můžete i v průběhu školního roku. Přestup dítěte je velmi jednoduchý. Veškeré formality si školy vyřeší mezi sebou. Důležité je vaše rozhodnutí, pak už nás jen stačí kontaktovat.

 

 

 

Stávající školy

 

 

Plánované školy

Září 2020: Otevíráme ScioŠkolu v Českých Budějovicích (víc informací najdete zde), na adrese Kněžskodvorská 879, v prostorách Střední školy obchodu a služeb a Vyšší odborné školy. 

Září 2021: Další školy plánujeme podle našich možností a zájmu rodičů. Konkrétní místa v současné chvíli nevíme. Prioritou je Plzeň, případně jiné krajské město nebo město s dostatečnou poptávkou ve středních Čechách. Pokud byste v uvedených lokalitách věděli o vhodných prostorách, prosím kotaktujte nás.  

Bližší informace k potenciálním místům najdete níže. 

 

 Kladno 
 Kolín 
 

Podstatné pro rozhodování, kde školy vzniknou, jsou pro nás souhlas města, souhlas MŠMT, dostatečný zájem rodičů a vhodná budova. Budeme rádi za pomoc aktivních rodičů, kteří o ScioŠkolu stojí. V první řadě upřednostňujeme školní budovy (často stačí najít fungující školu, která není naplněna a pronajme nám část svých prostor). Všem, kteří nám se vznikem ScioŠkol pomáhají, moc děkujeme! 

Pokud nám chcete také pomoci, kontaktujte nás na scioskoly@scio.cz