ScioŠkola

ScioŠkoly jsou svobodné alternativní školy respektující individualitu každého dítěte. Mezi základní hodnoty patří svoboda, morálka, aktivita, optimismus, odvaha a otevřenost. 

ScioŠkoly jsou inovativní základní školy, které připravují děti na život ve stále se měnícím světě. Všechny ScioŠkoly, až na NeScioŠkolu ve Frýdku-Místku, jsou zapsány ve školském rejstříku, díky rozhodnutí MŠMT.

Letos v září jsme otevřeli již devátou ScioŠkolu, a to základní ScioŠkolu na Praze 13 - Stodůlky, a první Střední ScioŠkolu na Praze 8. V dalších letech plánujeme otevřít další školy. 

Podívejte se na aktuální přehled, kde nás najdete.

 

Aktuality 

V září 2018 jsme otevřeli novou ScioŠkolu na Praze 13. Stále ještě není naplněna kapacita, přijímáme děti od 1. do 6. třídy. Přihlášku můžete vyplnit zde. Od září také funguje vůbec první Střední ScioŠkola.
ScioŠkola v Olomouci pořádá 14. 11. od 13 do 16 hodin Den otevřených dveří! Přijďte se zeptat průvodců na vše, co Vás zajímá. Domluvte si vícedenní ochutnávku olomoucké ScioŠkoly pro své děti zdarma. Těšíme se na vás! Adresa: Horní nám. 8, 1. patro.

 

Ve ScioŠkole jsou děti spokojenější


Reportáže o nás jste mohli vidět